13 lutego 2019

Poznański Straszny dwór nominowany do nagrody FEDORA

Zrób prezent na 200. urodziny kompozytora i oddaj #głosnaMoniuszkę!

Z okazji 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki Teatr Wielki w Poznaniu zaplanował wyjątkowe przedsięwzięcie – wspólnie z Camerata Nuova organizuje 11. edycję konkursu European Opera Directing Prize, a tytułem, który będzie realizować zwycięzca jest najbardziej znany utwór Moniuszki – Straszny dwór. Spektakl zostanie zrealizowany z udziałem zwycięzców innego prestiżowego konkursu - Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Moniuszki. Z niecierpliwością czekamy na premierę!

Pomysł został dostrzeżony przez międzynarodowe grono operowe i zyskał nominację do prestiżowej nagrody FEDORA. Aby ją zdobyć, Teatr potrzebuje Państwa głosów. To byłby wspaniały prezent urodzinowy dla Moniuszki - zdobyć FEDORĘ dla Strasznego dworu! Głosowanie trwa do 22 lutego bieżącego roku. Więcej informacji na stronie.

Aby oddać głos należy zarejestrować się na powyższej stronie, np. używając swojego konta na Facebooku lub rejestrując nowy adres e-mail. Druga opcja wymaga kliknięcia w link weryfikacyjny, który pojawi się na skrzynce pocztowej po rejestracji.

Trzymamy kciuki!