Bas-baryton.Urodził się 26 maja 1988 r. we Wrocławiu. Edukację muzyczną rozpoczął już w roku 1993 w Społecznej Szkole Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego we Wrocławiu. Obecnie kontynuuje naukę śpiewu w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie prof. Bogdana Makala. Swoje umiejętności wokalne rozwijał również na licznych kursach mistrzowskich: z Eytanem Pessenem, prof. Rufolfem Piernay’em, prof. Teresą Żylis-Gara, Vladimirem Kuzmenko, Kaludi Kaludovem, Peterem Kooijem, Eamonnem Doughanem, Markiem Rzepką, Agnieszką Rehlis, a także wielokrotnie na Zimowych Kursach Wokalnych w Dusznikach Zdroju.

Jest laureatem licznych nagród i wyróżnień, do których zaliczają się między innymi: wyróżnienie na VII Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Haliny Halskiej-Fijałkowskiej, I nagroda na XII Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Franciszki Platówny, wyróżnienie na 44. Ogólnopolskim Konkursie Młodych Muzyków im. Karola Kurpińskiego V Konkursie Pieśni i Arii.

Jego dorobek artystyczny stanowią liczne spektakle i koncerty w Polsce i zagranicą. Do najważniejszych należą występy jako solista gościnny w Operze Bałtyckiej w Gdańsku oraz Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku; w ramach Międzynarodowego Festiwalu BBC Proms, Das Schleswig-Holstein Musik Festival, Eurochestries, Międzynarodowych Festiwali „Opera Rara” w Krakowie, „Wratislavia Cantans” oraz „Warszawska Jesień”, a także Międzynarodowych Festiwali „Arts and Ideas” i „Serenade!” w USA. Występował pod batutą Paula McCreesha w prestiżowych europejskich salach koncertowych, takich jak Royal Albert Hall i Barbican Hall w Londynie, Salle Pleyel w Paryżu czy Gewandhaus w Lipsku, a także pod dyrekcją Sylvaina Cambrelinga i Charlesa Dutoit w Laeiszhalle w Hamburgu. Współpracuje również z Collegium 1704 w Pradze pod dyrekcją Vaclava Luksa, Capellą Cracoviensis, Krakowską Operą Kameralną, Mazowieckim Teatrem Muzycznym, a także z agencją artystyczną Opera Classica Europa na terenie Niemiec.

W ostatnim czasie debiutował na deskach Opery Bałtyckiej w Hrabinie S. Moniuszki w reżyserii Krystyny Jandy. W Operze i Filharmonii Podlaskiej wystąpił w Cyganerii G. Pucciniego w reżyserii Marii Sartovej, a także wcielił się w postać Figara w operze Wesele Figara na scenie Opery Wrocławskiej i Leporella w operze Don Giovanni Wolfganga Amadeusza Mozarta w reżyserii Roberto Skolmowskiego. Wykonał także partię barytonową we współczesnej operze Philipa Glassa A madrigal opera w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego. W październiku 2017 roku dokonał prestiżowego nagrania partii Lubora w operze Legenda Bałtyku Feliksa Nowowiejskiego z orkiestrą Sinfonia Varsovia pod dyrekcją Sebastiana Perłowskiego.