Absolwentka klasy śpiewu prof. Zofii Janukowicz-Pobłockiej w Akademii Muzycznej w Gdańsku, gdzie obecnie, jako doktor habilitowany, prowadzi własną klasę śpiewu. Długoletnia solistka Opery Bałtyckiej w Gdańsku, w której zadebiutowała rolą Ramira w La finta giardiniera Mozarta, a następnie wykonywała m.in. partie Jasia w Jasiu i Małgosi Humperdincka, Jadwigi w Strasznym dworze, Olgi w Eugeniuszu Onieginie, Feneny w Nabucco oraz Magdaleny w Rigoletto, Marceliny w Weselu Figara, a także Księcia Orłowskiego w Zemście nietoperza oraz Czarownicy w operze-bajce gdańskiego kompozytora Eugeniusza Głowskiego Latający wiatrak.

Z orkiestrą Filharmonii Bałtyckiej brała udział w estradowym wykonaniu Genowefy Schumanna, występowała z orkiestrą Filharmonii Pomorskiej w koncercie inaugurującym Festiwal „Musica Antiqua Orientalis”. W ramach obchodów milenium Gdańska koncertowała z zespołem muzyki dawnej Cappella Gedanensis, dokonała nagrania Kantaty J.B. Freislicha, a także kolęd dedykowanych Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II. Uczestniczyła również w Festiwalu Muzyki Dawnej w Niemczech.

Od wielu lat współpracuje z Teatrem Otwartym, gdzie z powodzeniem kreowała partię Tigrany w operze Edgar Pucciniego. W listopadzie 2017 brała udział w premierze opery Sic itur ad Deum Beaty Wróblewskiej, wystawionej w Centrum św. Jana w Gdańsku.

W swoim dorobku posiada również liczny repertuar oratoryjny i pieśniowy. W 2014 nagrała płytę z pieśniami gdańskich kompozytorów Władysława Walentynowicza, Konrada Pałubickiego i Henryka Hubertusa Jabłońskiego, za którą otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska.