Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz Instytutu Kultury UJ. Dyrektor Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, Wiceprezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Moc Ponidzia”, Prezes Zarządu Fundacji Omega w Krakowie.

Menedżer kultury, dziennikarz, politolog, animator kultury. Dyrektor Międzynarodowych Festiwali Kultury Dziecięcej w Pacanowie. Pomysłodawczyni Ośrodka Naukowo-Badawczego Instytutu Bajki w Pacanowie pod patronatem naukowym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Aktywnie działająca w organizacjach pozarządowych związanych z kulturą i sportem.

Od ośmiu lat konsekwentnie realizuje ambitną strategię rozwoju Europejskiego Centrum Bajki oraz budowę Parku Akademia Bajki Polskiej w Pacanowie o wartości 20 mln zł. Jest inspiratorką licznych wydarzeń i akcji społecznych m.in. Szkoły wyobraźni, Diamentów Powiśla. Z powodzeniem integruje i aktywizuje lokalną społeczność z myślą o rozwoju i promocji Pacanowa jak i całego regionu. Wielka miłośniczka teatru.