Śpiewnik domowy

Witamy w programie „Śpiewnik domowy”.
Program jest częścią muzycznej gry planszowej „Śpiewnik domowy” wydanej przez Teatr Wielki - Operę Narodową z okazji Roku Moniuszkowskiego. Zaproś znajomych, otwórz pudełko z grą „Śpiewnik domowy” i baw się w niezwykłym świecie pieśni Stanisława Moniuszki. Szczegółową instrukcję znajdziesz w każdym pudełku z grą, a pudełka szukaj w sklepie Teatru Wielkiego.
Wypróbuj wszystkie trzy warianty gry!

Pobierz aplikację na Androida.

Skorzystaj z aplikacji w wersji online.
Aby zainstalować aplikację z pliku APK:
  1. Pobierz plik spiewnik_domowy.apk na komputerze, a następnie podłącz do komputera urządzenie z systemem Android 6.0 lub nowszym (smartfon lub tablet) i przenieś plik APK do pamięci tego urządzenia.
  2. Na urządzeniu z systemem Android wejdź w "Ustawienia", a następnie w zakładkę "Zabezpieczenia". Z jej poziomu zaznacz opcję: "Nieznane źródła. Zezwól na instalację aplikacji z nieznanych źródeł". Dzięki temu możliwe będzie instalowanie pakietów APK pobranych z Internetu.
  3. Na urządzeniu mobilnym odnajdź plik "spiewnik_domowy.apk" i w niego kliknij, a następnie dotknij przycisk "Instaluj" (być może do odnalezienia pakietu w pamięci urządzenia będziesz potrzebować menadżera plików - jeśli Twój Android nie ma wbudowanej takiej aplikacji, zaopatrz się w nią ze sklepu Play).
  4. Po instalacji aplikacja "Śpiewnik domowy" będzie widoczna w spisie aplikacji urządzenia. Jeśli będziesz chciał/a usunąć "Śpiewnik", po prostu odnajdź ją na liście aplikacji ("Ustawienia > Menedżer aplikacji") i wybierz opcję "Odinstaluj".
© 2018 Teatr Wielki - Opera Narodowa